Nie ważne kim jesteś i czym się w życiu zajmujesz. Ważne byś zawsze był najlepszą wersją wyłącznie samego siebie!

Być najlepszą wersją samego siebie - to chyba najpiękniejsza "rzecz" jaką można podarować samemu sobie. Dzisiejszy świat przepełniony jest tanimi podróbkami, nie tylko tymi z Chin. Rozejżyj się dookoła a zobaczysz, że na każdym rogu stoi czyjaś kopia. Świat zewnętrzny próbuje kreować nasze potrzeby, steruje naszymi myślami poprzez przekaz medialny. Trzeba dziś mieć odwagę by żyć tak jak chcesz.

Robić to, co się naprawdę kocha. Przebywać z ludźmi, których się naprawdę lubi. Ryzykować, kiedy ma się na to ochotę. Płynąć pod prąd, kiedy starcza jeszcze sił. Walczyć o swoje. Mieć śmiałe marzenia i je spełniać je wszystkie. Śmiać się z tego co nas rośmiesza. Płakać, kiedy wszyscy patrzą. Stroić się jak stróż w boże ciało kiedy zwykły poniedziałek. Chodzić boso i nie pić wódki. Wpleść kwiaty we włosy i przytulać się do drzew. Skakać z radości i śpiewać disco polo. Nie ubierać majtek i wierzyć w ufo...

NORMY NIE ISTNIEJĄ ! To świat nas ogranicza. Nikt nie ma prawa nas oceniać póki nie krzywdzimy innych. Jedyne o co warto w życiu walczyć to o prawo do bycia sobą!

PaulinaPuchala.com LOGO transparent2000x1997

"Nie ma na świecie rzeczy niemożliwych..."

Fabryczna 4,
58-125 Pszenno

796333562

p.pjukala@op.pl

Working Time

  • Mon08:00 AM - 10:00 PM
  • Tue08:00 AM - 10:00 PM
  • Wed08:00 AM - 10:00 PM
  • Thur08:00 AM - 10:00 PM
  • Fri08:00 AM - 10:00 PM
  • WeekendCLOSED

Obserwuj mnie

Top
Nasza strona korzysta z ciasteczek. Poprzez korzystanie ze strony wyrażasz na to zgodę. More details…