Zmarli są wśód nas i to nie jest powód do żartów ... Halloween może mieć więcej skutków ubocznych niż tylko kaca ;)

Już za momencik długo wyczekiwane przez niektórych z was Halloween, zanim jednak pójdziecie jak co roku na huczną imprezę przebrani za kościotrupa zastanówcie się trzy razy czy oby na pewno jesteście gotowi na spotkanie z goścmi z innego wymiaru... Ten szczególny czas jest w każdej kulturze czasem czczenia życia po śmierci. To bardzo mocny energetyczny czas, kiedy faktycznie kontakt z nieżyjącymi bliskimi może być ułatwiony. Tym bardziej należy okazać szacunek wszystkim zmarłym.

Pamiętać trzeba, że nie wszyscy zmarli byli dobzi za życia i budzi się nie tylko energia dobrych ludzi. Jeśli nie chcemy aby z cmentarza przyszedł z nami do domu nieproszony gość, zachowajmy powagę i nie żartujmy sobie z "duchów". Na świecie znanych jest wiele udukomentowanych przypadków opętania ludzi przez demony. One są wśród nas a my nawet nie musimy zdawać sobie z tego sprawy.

Po czym można poznać, że ktoś ma towarzysza u swojego boku?

Zazwyczaj taka osoba jest bardzo nieszczęśliwa, ciągle choruje, zdarzają się jej notorycznie wypadki. Chodzi ciągle smutna albo rozgniewana. W jej towarzystwie czujesz się źle, może rozboleć cię głowa. Relacja z taką osobą, czy to koleżeńska, biznesowa czy partnerska spowoduje w konsekwencji pogorszenie się twojej jakości życia i pracy. Czasem jej towarzysz może zostać twoim...

Jak sieprzed nimi zabezpieczyć? Dawniej wierzono, że sól na oczyszczające właściwości. Warto od czasu do czasu zrobić sobie peeling z gruboziarnistej soli kuchennej oraz profilaktycznie wysypać sól pod wycieraczkę przed drzwiami.

 

PaulinaPuchala.com LOGO transparent2000x1997

"Nie ma na świecie rzeczy niemożliwych..."

Fabryczna 4,
58-125 Pszenno

796333562

p.pjukala@op.pl

Working Time

  • Mon08:00 AM - 10:00 PM
  • Tue08:00 AM - 10:00 PM
  • Wed08:00 AM - 10:00 PM
  • Thur08:00 AM - 10:00 PM
  • Fri08:00 AM - 10:00 PM
  • WeekendCLOSED

Obserwuj mnie

Top
Nasza strona korzysta z ciasteczek. Poprzez korzystanie ze strony wyrażasz na to zgodę. More details…